REZENCE


Vaše hodnocení naší tvrdé práce 

Předem děkujeme za Vaše hodnocení 

Marek Kober
24.11.2021

Dekuji za opravu. Jsem velmi spokojen. Cesta z Ostravy stala za to. Sem mohu doporucit jsou to skutečně odbornici. Kober

Šámalová Alena
07.09.2021

Krásná a velmi rychlá oprava naší Frankie 470. Velmi kvalitní a rychle odvedená práce. Žádné skryté sazby. Skuteční profesionálové. Velice děkuji za milý přístup a ochotu se na naší opravě podílet.

Zdeněk Klícha
31.10.2020
Z původně plánované malé opravy stropu, kolem střešního okna karavanu, se po jeho otevření vyklubalo poškození půlky stropu a části boku. Pan Poštulka a jeho spolupracovníci odvedli neskutečnou práci! Veškeré ztrouchnivělé a shnilé dřevo, polystyrén a překližku vyřezali a nahradili novými. Nyní karavan vypadá lépe než nový!! Všichni jsou odborníci a můžu je jen doporučit! Jsou ochotní a na veškeré požadavky reagují okamžitě a kdykoliv.
Markéta Krahulíková
31.10.2020

Dobrý den, připojuji se ke kladnému hodnocení. Skvělý přístup k práci, ochota řešení problémů. Náš karavan prokoukl a jsme rádi, že jsme připraveni na další sezónu. Děkujeme Krahulíkovi

Regina van der Moos
21.07.2020

Dear team of ,, rekonstrukcekaravanu" I do appreciate a lot of your special work. I am so glad that someone did help us to renovate and repair all the stuff. Your work was absolutely amazing, so I just want to say THANK YOU VERY MUCH ! Now we can finally enjoy your car will all the cool stuff inside ! Was very good decision to find someone in other country on your special trip. Take care !Regards G.

Jaromír JETEL
09.04.2016
Maximální ochota.Dne 8.4.2016 byla oživena elektrika na mém karavanu BEYERLAND jak venkovní tak vnitřní a já mohl navštívit STK.Celá akce proběhla na počkání a velmi profesionálně.Tímto děkuji a doporučuji dalším zákazníkům.Zároveň tímto pozdravuji ochotný personál této opravny.Ještě jednou děkuji.
Milda Jihočech
03.11.2015
Narazil jsem na tuto firmu náhodou na netu.Zaujaly mě jejich stránky a tak uloženo,,pro strýčka příhodu,, která na sebe nenechala dlouho čekat. Už jenom z jednání po tel. bylo poznat,že tam bude něco navíc nad rámec běžného servisu. Ochota,perfektní domluva po tel.co se který den na mém Tabbertíkovi stihlo udělat a vždy debata jaké řešení opravy bude nejvhodnější a hlavně cenově dostupné. Je to kreativní profesionální firma co závěrem přidá rady a to se mi líbí. Příště zase servis u nich.
Brezovar Igor
24.06.2015
Byl patek vecer, 18h. Idealny cas na vyjeti na vikend. Ale mne z obytnaku silne tekla z neznameho mista nafta. Deti jsem nemohl sklamat, ze "dnes" nebudeme poprve spat v nasem "novem" obytnaku. (Po dvoulete stavbe). Volal jsem na telefon p.Pavla, ktery mi dal vizitku jednou mimohodem.... Bal jsem se tipicke ceske odpovedy: je patek 18h, jste se zblaznil snad nebo co???? Stal se opak: p.Pavel rekl: zrovna chceme jit uz domu, ale vydrzte, zeptam se mych kolegu..... Ano, prijedte!!!
Brezovar Igor
24.06.2015

Pokracovani: Pavel si lehnul pod auto, z nadrze kapalo a k nadrzi nebyl zadny pristup. Jedine reseni bylo, vyriznovt diru nad nadrzi v interieru. Stalo se tak a byla zistena praskla trubka cerpadla na nadrzi. Oprava byla rychla a profesionalni. K tomu mi udelal dalsi uzitecne veci mimohodem a odjel jsem nadseny domu. Vzdy budu servisovat uz jen v f. Rekonstrukcekaravanu.cz. Dekuji Vam hoši. Brezovar

PD
02.03.2015

Odvedena prace byla absolutne bez chyby, vedi co delaji.

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva