O firmě


diagnostika
diagnostika

Naše společnost působí od 1999 roku. Na počátku činnosti jsme se zabývali automobilovou elektronikou a vybavením sériových aut v dalších zařízeních. Zvláště byly schvalené zákazníky naše služby v oblasti tuning automobilů, vlastní osvětlení  a montáže samostatných systémů .

Od roku 2001 se zabýváme také servisem osobních aut. Kromě diagnózy, opravy, mechaniky, elektrotechniky počítače a elektroniky nabízíme menší služby, jako například: měření parametrů tekutin, síly a momentu motorů, průtokoměry a MAP senzory, testování účinnosti lambda sond a bezpečné odstranění částic filtru FAP/DPF, nebo regeneraci turbodmychadla a kompresory.

Poskytujeme přístup k široké škále dílů a příslušenství v podnicích. Kontrolujeme části pro japonské, americké a historické vozy. Podle údajů klienta sestavíme části používané nebo nové, originální nebo výměnníky. Vždy se staráme, že kvalita autočástí neovlivnila negativně celkový stav vozu.

 

 

 

Nedůvěřujte mechanikům, kteří vždy chtějí prodávat použité části! Tyto díly mohou být kradené!

Kompletně realizujeme objednávky včas. Vždy informujte klienta o ceně služby, před začátkem jakékoli práci. Informujeme majitele, že jeho auto je připravené k vyzvednutí. Jsme flexibilní - pokud nemůžete navštívit náš salon během otevírací doby, přizpůsobíme se k Vašim termínům. Volejte jenom Zákaznícké podpoře.

 

 

Přejeme Vám šťastnou cestu!