Kniha hostů


Vase hodnoceni nasi prace

PD
02.03.2015
Odvedena prace byla absolutne bez chyby, vedi co delaji.
Brezovar Igor
24.06.2015
Byl patek vecer, 18h. Idealny cas na vyjeti na vikend. Ale mne z obytnaku silne tekla z neznameho mista nafta. Deti jsem nemohl sklamat, ze "dnes" nebudeme poprve spat v nasem "novem" obytnaku. (Po dvoulete stavbe). Volal jsem na telefon p.Pavla, ktery mi dal vizitku jednou mimohodem.... Bal jsem se tipicke ceske odpovedy: je patek 18h, jste se zblaznil snad nebo co???? Stal se opak: p.Pavel rekl: zrovna chceme jit uz domu, ale vydrzte, zeptam se mych kolegu..... Ano, prijedte!!!
Brezovar Igor
24.06.2015
Pokracovani: Pavel si lehnul pod auto, z nadrze kapalo a k nadrzi nebyl zadny pristup. Jedine reseni bylo, vyriznovt diru nad nadrzi v interieru. Stalo se tak a byla zistena praskla trubka cerpadla na nadrzi. Oprava byla rychla a profesionalni. K tomu mi udelal dalsi uzitecne veci mimohodem a odjel jsem nadseny domu. Vzdy budu servisovat uz jen v f. Rekonstrukcekaravanu.cz. Dekuji Vam hoši. Brezovar
Milda Jihočech
03.11.2015
Narazil jsem na tuto firmu náhodou na netu.Zaujaly mě jejich stránky a tak uloženo,,pro strýčka příhodu,, která na sebe nenechala dlouho čekat. Už jenom z jednání po tel. bylo poznat,že tam bude něco navíc nad rámec běžného servisu. Ochota,perfektní domluva po tel.co se který den na mém Tabbertíkovi stihlo udělat a vždy debata jaké řešení opravy bude nejvhodnější a hlavně cenově dostupné. Je to kreativní profesionální firma co závěrem přidá rady a to se mi líbí. Příště zase servis u nich.
Jaromír JETEL
09.04.2016
Maximální ochota.Dne 8.4.2016 byla oživena elektrika na mém karavanu BEYERLAND jak venkovní tak vnitřní a já mohl navštívit STK.Celá akce proběhla na počkání a velmi profesionálně.Tímto děkuji a doporučuji dalším zákazníkům.Zároveň tímto pozdravuji ochotný personál této opravny.Ještě jednou děkuji.

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva